Europejski Tydzień Sportu w naszej szkole

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, w którym nasza szkoła bierze udział, odbyły się zajęcia pokazowe przeprowadzone przez trenera głównego Dolnośląskiej Akademii Karate Tradycyjnego pana Pawła Kasperkiewicza. W pokazie udział wzięli nasi uczniowie- mistrzowie Polski w karate tradycyjnym. Trener opowiedział historię i genezę powstania karate jak również zaprezentował układy ciosów zadawanych w poszczególnych konkurencjach.

W drugiej części zajęć uczniowie mieli okazję wzięcia udziału w treningu samodzielnie, wspólnie na sali gimnastycznej wykonali kilka podstawowych ćwiczeń z trenerem.

Dziękujemy panu Pawłowi Kasperkiewiczowi z Dolnośląskiej Akademii Karate we Wrocławiu za ciekawe i interesujące zajęcia pokazowe dla naszych uczniów.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

Kinga Żurawska i Adrian Gierak