Zajęcia pokazowe z Frisbee Ultimate

W ramach obchodów w naszej szkole Europejskiego Tygodnia Sportu odbyły się zajęcia pokazowe z Frisbee Ultimate, które przeprowadzone zostały przez uczniów z Zespołu Szkół nr 8 we Wrocławiu pod przewodnictwem trenera Tomasza Zatonia.

Nasi uczniowie mieli okazję poznać podstawowe przepisy gry, rodzaje rzutów i chwytów oraz aktywnie uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez: Aleksandrę Kubicką, Aleksandrę Czerwonko, Dominika Kiereckiego, Patryka Pucha, Stanisława Krysiaka, Szymona Magiera- zawodników klubu The  Bridge Wrocław Ultimate Team, który po raz piąty z rzędu  został Mistrzem Polski.

Zajęcia wzbudziły ogromne zainteresowanie oraz sprawiły wszystkim uczestnikom wiele radości i zabawy. Serdecznie dziękujemy panu Tomaszowi Zatoniowi i liczymy na długotrwałą współpracę.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Kinga Żurawska i Adrian Gierak