Projekt MAŁA DEMOKRACJA

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice,

Dyrektor Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza  do wzięcia udziału w projekcie MAŁA DEMOKRACJA.

Projekt ma na celu zachęcenie nauczycieli do propagowania wśród uczniów wartości i procedur leżących u podstaw demokracji, a uczniom ma pozwolić na doświadczenie demokracji w wymiarze praktycznym w najbliższej, lokalnej społeczności – osiedla, na którym mieszkają.

W realizację projektu zaangażowane są: Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli jako główny organizator, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Departament Edukacji, Dom Europy, Wydawnictwo LITERATURA.

Działanie otrzymało Patronat Honorowy Prezydenta Wrocławia.

Pakiet dokumentów zawierających szczegółowe informacje został przesłany do nauczycieli wychowawców.

Z poważaniem

Małgorzata Olewińska – Syta

Dyrektor

Skip to content