Hotelik dla owadów

Sukcesem zakończył się projekt biologiczno – techniczny ” Hotelik dla owadów”. Otrzymaliśmy sporo zdjęć wykonanych przez Was prac – część zamieszczona na stronie szkoły pokazuje uczniowski talent do konstruowania oraz umiłowanie przyrody.

Wspaniałe domki wykonali zarówno uczniowie klas pierwszych: Kacper Borek i Kosma Alty z 1b, Wojtek Szwajda i Pola Songin – Mokrzan z 1a, Mateusz Żyła z 1c jak i starsi. Najlepsze prace wykonali Ewa i Jacek Maślanka, Marcel Tarkowski z bratem, siostry Roksana i Wiktoria Serafickie, Kalina Byrka, Antek Gajek, Olivia Patkowska, Wiktoria Płusa, Adam Majda, Filip Wachulec, Michał Miękus i Szymon Kruk, Lena Tomanek, Ewa Wożniak z bratem Pawłem, Antek Zając, Ania Meisler, Marcin Rutkowski z siostrą Natalią, Gloria Jańska, Maja Sawicka z bratem Kubą, Magda Wilk z bratem Mateuszem, Maja Lewandowska, Kuba Mienkina, Zuzanna Stygar i Marcel Włosik.

W pracach pomagali dzielni Rodzice i Dziadkowie. Brawo WY!!!

Filip_kl6d_domek_dla_owadow.pdf

Projekt_Domek_dla_owad____w_Olivia_Patkowska_klasa_VIB.pdf

Skip to content