Mistrzostwa Wrocławia w piłce nożnej chłopców

W ostatnich dwóch dniach uczniowie  reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Młodzieży oraz Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej chłopców zorganizowanych przez Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu.

Mistrzostwa odbyły się na obiektach piłkarskich zlokalizowanych przy ul. Kłokoczyckiej, a udział w nich wzięły szkoły z całego Wrocławia. Było to niezwykle cenne doświadczenie, szczególnie dla tych uczniów, którzy debiutowali w rozgrywkach na arenie międzyszkolnej.

Propagujemy aktywną formę spędzania czasu wolnego, zdrową rywalizację w duchu Fair Play oraz wychowywanie uczniów przez sport. Dziękuję wszystkim zawodnikom za wysiłek i wkład w reprezentowanie naszej szkoły w środowisku miejskim oraz zachęcam pozostałych do zgłaszania się do organizowanych na terenie szko0ły aktywnych inicjatyw.

Nauczyciel Wychowania Fizycznego

Adrian Gierak