WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

,,Z  ŻYCIA PSZCZÓŁ”

Na konkurs zostało nadesłanych 293 prac. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wybrane prace prezentowały wysoki poziom artystyczny.

Przyznano równorzędne nagrody. Komisja konkursowa nagrodziła następujących uczestników:

LAUREACI:

I miejsce:

Helena Skulimowska, klasa 2. Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie.

Jagna Zdan, klasa 1. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku.

Kinga Brzuchnalska, klasa 3. Soleckie Centrum Kultury, Solec Kujawski.

II miejsce:

Mieszko Meler, klasa 2. Szkoła Podstawowa nr 27 w Toruniu.

Antoni Makowski, klasa 3. Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku.

Paulina Małysiak, klasa 1. POPP przy Szkole Podstawowej w Jankowicach.

III miejsce:

Zuzanna Wołoszyk, klasa 3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku.

Hanna Czernik, klasa 2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu.

Karolina Pawłowska, klasa 1. Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku.

WYRÓŻNIENIA:

Sisi Malinowska, klasa 3. Szkoła Podstawowa nr 9 w Poznaniu.

Hanna Niedźwiedź, klasa 2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu.

Iwanna Savka, klasa 1. Szkoła Podstawowa nr 97 we Wrocławiu.

Zofia Kula, klasa 2. POPP przy Szkole Podstawowej w Jankowicach.

Olimpia Róża, klasa 2. Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku.

Milena Pochcioł, klasa 2. POPP przy Szkole Podstawowej w Jankowicach.

Agata Oto, klasa 3. Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku.

Paulina Wilkos, klasa 3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym.

Aniela Sitek, klasa 1. Rzeszowski Dom Kultury filia Matysówka.

Maja Rybska, klasa 3. Zespół Szkół w Wołczynie.

Natalia Adams, klasa 2. Osiedlowy Dom Kultury ,,Okrąglak” w Zamościu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom oraz osobom wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy:

Wychowawcy świetlicy SP nr 82 we Wrocławiu

link do naszego świetlicowego Facebooka:  https://liblink.pl/Akzqr16GWY
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia co roku bierze udział różnych konkursach min.  Zdolny Ślązak, Alfik , Kagur
Odwiedź nas na facebooku 🙂

Zespół świetlicy

Ewa Poddaniec-Kwaśny  – kierownik świetlicy

Wanda Sługocka

Magdalena Wiśniewska

Beata Puchała

Monika Majocha

Jyuliia Morhun

Czas pracy

Nasza świetlica jest czynna w każdy dzień roboczy, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 17:00.

Ramowy rozkład dnia

Ramowy rozkład dnia jest dokumentem podlegającym modyfikacjom zgodnie z aktywnością i zainteresowaniem dzieci.

07:00 – 08:00 – Schodzenie się dzieci. Zajęcia indywidualne. Przygotowanie do zajęć lekcyjnych poprzez zajęcia własne przy stolikach, relaksacyjne, czytelnicze, rozrywki umysłowe.

08:00 – 09:50 – Zajęcia tematyczne: umysłowe, plastyczno-techniczne, ruchowo-umuzykalniające (zabawy rytmiczne z zachowaniem 1,5 m odległości od siebie).
Prelekcje filmowe, konkursy, quizy, relaks przy muzyce.

09:50 – 11:15 – Porządkowanie sali po zajęciach tematycznych. Gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu lub świetlicy. Przygotowanie do obiadu.

11.15 – 14.15– Obiad.

14.15 – 14.30 – Odpoczynek po obiedzie. Zabawy dowolne przy stolikach.

13:00 – 14:30 – Zabawy relaksacyjne w świetlicy lub na świeżym powietrzu. Odrabianie prac domowych, zajęcia plastyczno-techniczne, czytelnicze, rebusy, łamigłówki.

14:30 – 15:30 – “Godzina z kulturą” – czytanie bajek, baśni, wierszy. Zajęcia umuzykalniające (karaoke), telewizyjne, indywidualne rozmowy z dziećmi.

15:30 – 16:00 – Zajęcia indywidualne. Prace porządkowe. Odbieranie dzieci przez rodziców lub opiekunów, indywidualne rozmowy z rodzicami.

Dokumenty świetlicy

Regulamin świetlicy POBIERZ

Karta kwalifikacji dziecka na zajęcia świetlicowe w roku szkolnym 2023/2024 POBIERZ

Karta kwalifikacji dziecka na zajęcia świetlicowe w roku szkolnym 2023/2024 (wersja w j. ukraińskim) POBIERZ