Wolontariat – warsztaty integracyjne

Wolontariusze z naszej szkoły systematycznie współpracują z uczniami ZS nr 16 dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną i autyzmem. W tym roku mimo trwającej pandemii i szeregu obostrzeń też udało nam się spotkać na warsztatach integracyjnych. W trakcie ich trwania powstały ciekawe prace plastyczne a nasi uczniowie wykazali się ogromną wrażliwością i  umiejętnościami, docenianymi licznymi pochwałami pedagogów z ZS nr16. Jednocześnie grupa wolontariuszy z ogromnym zainteresowaniem słuchała informacji na temat pracy w placówce.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza wszystkim wolontariuszom z naszej szkoły i ich rodzicom przesyłamy serdeczne życzenia z podziękowaniem za każdą okazaną życzliwość i pomoc.
Opiekun wolontariatu
Bożena Czerwińska-Górz
Skip to content